Речник російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що наразі у Кремлі не бачать проривів у мирних переговорах з Україною.
Про це він сказав на брифінгу 30 березня, пише Gazeta.ua.
За його словами, позитивним на переговорах стало те, що українська сторона, “почала конкретно формулювати і викладати на папері свої пропозиції”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хороший рускій” – Росія почала новий етап інформаційної війни
“Досі не вдавалося це зробити. Це позитивний фактор. В іншому поки ми не можемо констатувати чогось сильно багатонадійного, якихось проривів. Ще має бути досить тривала робота”, – сказав речник Путіна.
Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков відреагував на заклики деяких росіян воювати в Україні до кінця. Він заявив, що російська позиція не змінилася. Про це сказав російським пропагандистським виданням РІА Новости та RT.