У ніч на 4 жовтня ворог атакував 109-ма ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків РФ.
Повітряний напад відбивали авіація, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. Про це повідомили Повітряні Сили ЗСУ.
За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 73 ворожі БпЛА типу Shahed, Гербера і дрони інших типів на півночі та сході країни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог атакував Дніпропетровщину: є руйнування та постраждалі
Зафіксовано влучання трьох ракет та 36 ударних БпЛА на 21 локації, а також падіння збитих уламків на чотирьох локаціях.
Протягом вересня 2025 року Росія, ймовірно, накопичувала балістичні та крилаті ракети для здійснення кількох масованих ударів по Україні у вибрані дні.
За спостереженнями аналітиків, окупанти відмовилися від регулярних нічних запусків і почали збирати ракети протягом кількох діб, щоб потім застосовувати їх у поєднанні з великою кількістю дронів-камікадзе. Така тактика має на меті перевантажити українську ППО.
ISW підрахував, що у вересні російська армія лише чотири рази застосовувала ракети проти України, загалом випустивши 10.