fbpx

РФ може обстрілювати Україну раз на тиждень – Ігнат

Головна Сторінка » РФ може обстрілювати Україну раз на тиждень – Ігнат

Російські окупанти здатні завдавати нових ударів по енергетичній системі України щотижня.

В РФ багатий потенціал ракет та безпілотників для завдання нових ударів по Україні. Однак високоточних ракет, якими окупанти б’ють по енергосистемі, не так вже й багато. Про це розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

Ігнат заявив, що періодичність обстрілів української енергосистеми буде раз на тиждень.

“Щодо того, скільки РФ може випускати ракет за один раз, на початку жовтня їх кількість досягала і 30, і 50, і 70, і навіть понад 100 впродовж однієї атаки”, – сказав Ігнат.

Проте високоточних ракет, за словами речника, які б’ють по енергетичній інфраструктурі, а це Х-101, Х-555 та “Калібр”, не так вже й багато у них залишилося.

“Іскандерів взагалі 100 з чимось”, – зазначив Ігнат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Місто вразливе” ‒ британська розвідка про щоденні російські обстріли Херсона

На його думку, Росія поки не зможе наростити свої виробничі потужності настільки, щоб компенсувати витрачене. Періодичність завдання ударів раз на тиждень може зберігатися, однак на це впливають різні фактори.

“Їм треба напередодні удару визначитись, куди будуть бити, їм треба час зрозуміти які наслідки. Вони проводять від обстрілу до обстрілу розвідку – де треба вдарити ще, яким чином завдати удару, щоб якомога сильніше ми це відчули”, – зазначив Ігнат.

Другим фактором, за його словами, є погодні умови, які безумовно впливають на процеси в авіації.

“Погодні умови більш сприятливі дозволяють вести фіксацію обстрілів з повітря”, – пояснив речник.

Він додав, що росіянам також треба час, щоб підготувати ракети.

“Банально треба ракети ті ж самі перевести на кораблі, поставити їх туди, зарядити. Тому така періодичність, близько разу на тиждень, може зберігатися”, – сказав речник.

Російські окупанти готують нові удари і поки у них є ракети вони не заспокояться. Тиждень, що починається, може бути таким самим складним, як і цей, що минає, заявив президент Володимир Зеленський.

Він додав, що після масованого удару терористів минулої середи день за днем відновлювали генерацію та постачання електрики.

Станом на сьогодні у більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки відключень. Ситуація енергетиками контролюється.

Generated by Feedzy