Російська пропаганда: в українських школах забили на сполох через серіал “Слово пацана”

Головна Сторінка » Російська пропаганда: в українських школах забили на сполох через серіал “Слово пацана”

В Україні набирає популярності російський серіал “Слово пацана. Кров на асфальті”, який розповідає про історію боротьби кількох злочинних угруповань в Казані в 1980-і роки.

Головні герої – 14-річні школярі, які потрапляють в одну з таких вуличних банд, де вони вчаться битися, грабувати людей, а також дізнаються закони місцевих авторитетів.

У одній з українських шкіл вже забили на сполох через російську пропаганду. Вчителі наголошують, щоб батьки звернули увагу на поведінку своєї дитини. Особливо якщо вона слухає татарську музику або вживає ряд слів зі скандального російського серіалу “Слово пацана” про молодіжну злочинність, пише Уніан.

Якщо ваша дитина почала вживати такі слова: “чушпан”, “єралаш”, “шкаралупа”, “при справах”, “шкеріться” – це може свідчити про те, що дитина піддається впливу серіалу і, як результат, російській пропаганді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вони пристосуванці або імпотенти” – ведучий Суханов відповів, чи спілкується з батьками-росіянами

Йдеться про такі вирази: “Пацани не вибачаються”, “Порш Бугатті і утьуг зустрічай Москва”, “А тепер запам’ятай: ти тепер пацан. Ти тепер з вулиці, а навколо вороги”, “Слово пацана тільки для пацанів”.

“Шановні батьки! Зверніть увагу, якщо ваша дитина говорить ці фрази або слухає татарську музику! Це російська пропаганда! Захистіть дитину від небезпек російського світу”, – йдеться в оголошенні.

Проблема цього серіалу в тому, що він описує той час, коли хлопчаки замість школи вибирали вулицю. Звідти і пішов вислів “Мене виховала вулиця”. Так говорили хлопці, які багато билися, влаштовували “стінки” та інше. Найнебезпечніше те, що цей серіал стає популярним і в Україні. Користувачі ТікТок активно постять відео під саундтреки серіалу і зі словами героїв.