Російські МіГи відправлять за “Москвою”? Зеленський наказав розібратись із носіями “Кинджалів”

Головна Сторінка » Російські МіГи відправлять за “Москвою”? Зеленський наказав розібратись із носіями “Кинджалів”

На засіданні Ставки верховного головнокомандувача президент Володимир Зеленський дав доручення розробити рішення, щоб тривалі повітряні тривоги через зліт МіГів не паралізували життя країни на години.

Зазначається, що на засіданні президент заслухав велику доповідь міністра оборони Рустема Умєрова про потреби українських воїнів у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах – в усьому необхідному для подальшої деокупації України. Про це президент повідомив у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали типи ракет, якими РФ атакуватиме Україну взимку

Ще на порядку денному були реалізація поточних контрактів, кнтрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками, систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги.

На Ставці була доповідь міністра стратегпрому Олександра Камишіна щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК.

Щодо ситуації на фронті Зеленський заслухав доповіді головкома Валерія Залужного, командувачів Олександра Сирського, Олександра Тарнавського, Едуарда Москальова та Юрія Содоля.

Російська Федерація готується обстрілювати Україну у зимовий період.

Водночас ці атаки не будуть такими масштабними, як торік, вважає президент України Володимир Зеленський, передає Lemonde.

Україна цьогоріч краще підготовлена до можливих російських атак. Тоді окупанти намагалися залишити українців без світла та опалення. На думку Зеленського, нові атаки РФ не будуть такими масштабними.