Siemens KG39NAW306 – розумний холодильник для кожного дому

Головна Сторінка » Siemens KG39NAW306 – розумний холодильник для кожного дому

Бездоганно свіжі продукти та готові страви те, чого потребує кожна сім’я. Тому якісний холодильник №1 у списку необхідної техніки для дому. Вибираючи найкращий варіант для особистого використання, слід звернути увагу на холодильник Siemens KG39NAW306. Ця модель відрізняється численними перевагами та інноваційністю. Її справді можна назвати “розумною”. Більше про всі особливості цього холодильника читайте далі.

Технологія noFrost: забудьте про розморожування назавжди

Холодильник Siemens KG39NAW306 пропонує передову технологію noFrost, яка дозволяє уникнути утворення льоду в морозильній камері. Ця інноваційна система виводить надмірну вологу з повітря, не даючи шансів утворенню льоду. Забудьте про необхідність самостійного розморожування холодильника. Тепер ви можете заощадити свій час і сили на більш захоплюючі заняття замість того, щоб займатися розморожуванням холодильника.

Технологія hyperFresh

Продукти залишатимуться свіжими вдвічі довше завдяки технології hyperFresh 0° C plus. Спеціальні відділення холодильника створюють оптимальні умови зберігання продуктів. Ви зможете регулювати рівень вологості у кожному відділенні за допомогою зручного слайдера, забезпечуючи тривалий термін свіжості продуктів. Усередині холодильника розташовані три зони свіжості hyperFresh 0° C plus: для риби, м’яса та великого контейнера для овочів і фруктів. Siemens ваш надійний партнер для збереження свіжості продуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як “законсервувати” лимон, щоб зберегти його свіжим на довгий час

Технологія iSensoric

Холодильник Siemens з використанням технології iSensoric оснащений розумними сенсорами, які автоматично регулюють роботу приладу та оптимізують температурний режим у холодильних та морозильних відділеннях. Керуйте приладом легко та зручно завдяки TFT-дисплею, встановленому на передній панелі дверцят. Тепер можна легко змінювати температуру, активувати функцію “Суперохолодження” або вибрати режим “Відпустка”, який допомагає економити електроенергію.

Холодильник KG39NAW306 обладнаний двома незалежними контурами охолодження, що дозволяє налаштовувати температуру як в холодильному, так і в морозильному відділенні незалежно один від одного. Переведіть свій досвід зберігання продуктів на новий рівень із Siemens.

Опція моментального охолодження

Спеціальна функція superCooling забезпечує швидке зниження температури всередині холодильного відділення до +2 °C. Ця можливість є безцінною, особливо коли вам потрібно розмістити свіжі, щойно приготовані страви або охолоджувальні напої, які можуть бути трохи теплими. Ця функція гарантує, що нові продукти швидко охолонуть, а вже охолоджені не втратять свою ідеальну температуру. Насолоджуйтесь свіжістю продуктів, яка гарантовано підтримується вашим холодильником.

Більше технічної інформації про модель KG39NAW306 можна дізнатися на сайті siemens-home.bsh-group.com.

Вівсяні пластівці є чудовим варіантом смачного поживного сніданку.

Але цю популярну крупу можна використати у побуті. Якщо вам надокучає неприємний запах з холодильника, саме вівсяними пластівцями його можна знищити. Детальніше розповіла Gazeta.ua.