Російський генерал-“м’ясник” втратив посаду через провали на Вугледарському напрямку – ЗМІ

Російський генерал-“м’ясник” втратив посаду через провали на Вугледарському напрямку – ЗМІ

Скандальний генерал-полковник ЗС РФ Рустам Мурадов нібито знятий із посади командувача угрупуванням російських військ “Схід” в Україні.

Звільнили генерала через шалені втрати окупантів на Вугледарському напрямку, пишуть росЗМІ.

Новини про те, що Мурадова звільнено, з’явилися в багатьох пропагандистських пабліках 26 березня. Офіційні представники країни-терористки кадрових перестановок поки що не підтверджували.

Мурадов має звання “героя” РФ (2017), а з 28 лютого 2022 року він підсанкційний в Європейському Союзі й низці інших країн Заходу.

У мережі його часто називали “м’ясником”, тому що підрозділи під його керівництвом зазнавали великих втрат у живій силі й техніці. Останнім гучним провалом став розгром загарбників під Вугледаром, де було майже повністю знищено дві елітні бригади морської піхоти та понад 100 одиниць техніки.

Саме за наказом Мурадова російські військові вирушили в район, усіяний мінами (це підтверджував представник українських захисників Таврійського напрямку Олексій Дмитрашковський).

Також генерал-полковник ЗС РФ причетний до провальної операції ворожих морпіхів під Павлівкою Донецької області. Там загинули сотні окупантів.

Критикували Мурадова зокрема “вагнерівці”. Один із неофіційних Telegram-каналів ПВК обіцяв “задвохсотити” росіянина за те, що він відсиджується в штабі, кидаючи на забій одну колону за іншою.

Ще один паблік із посиланням на джерело писав про Мурадова так: “Генерал взагалі без обмежень людей і техніку спалює на Вугледарському напрямку, але вони не те що просунутися не змогли, вони навіть у бої нормально не вступали: їх щоразу палять на марші, або вони самі мінними полями їдуть”.

Російські окупанти не полишають спроб захопити місто Вугледар на Донеччині попри значні втрати у живій силі та техніці.

Підрозділи морської піхоти двічі громили ЗСУ на сході України 155-а бригада морської піхоти зазнавала розгромних поразок у листопаді минулого року під Павлівкою та на початку лютого під Вугледаром. В обох випадках вони зазнали величезних втрат через провал управління.

Через катастрофічні втрати російських загарбників біля Вугледара Донецької області диктатор Володимир Путін вирішив публічно підтримувати своє міністерство оборони.