Росія готує загони “Шторм Z” до нових штурмів

Головна Сторінка » Росія готує загони “Шторм Z” до нових штурмів

На Таврійському напрямку росіяни готують для нових штурмів загони “Шторм Z” та новомобілізованих.

Ворог намагається перекинути для поповнення втрат нові сили, заявив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Це в основному мотострільці, але також багато новомобілізованих. Також фіксуються заведення і підготовка до штурмів загонів “Шторм Z”. З Росії ворог намагається перекинути для поповнення втрат якісь сили, це переважно не навчені поки ще люди, які не воювали”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступаючи на багатьох ділянках фронту, окупанти намагаються перехопити ініціативу – ISW

Збройні сили України знищили багато російської техніки, тому командування РФ намагається штурмувати відносно невеликими піхотними групами.

“Такою тактикою ворог намагається ускладнити роботу нашим засобам ураження. Але ті ж військові, яких російське керівництво жене вперед, розуміють, що якщо йти вперед великими групами, то смерть настане швидше”, – додав Штупун.

Росіяни не полишають планів захопити Куп’янськ і намагаються повернути позиції південніше та північніше Бахмута.

Окупанти зазнають величезних втрат в особовому складі та військовій техніці, розповів начальник служби зі зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

Противник надалі за допомогою штурмових дій, намагається знайти слабкі місця в українській обороні, застосовує “м’ясні штурми”.