Росія не може скористатися взяттям Авдіївки – генерал США

Головна Сторінка » Росія не може скористатися взяттям Авдіївки – генерал США

Армія Російської Федерації на фронті на Донбасі не може повною мірою скористатися взяттям Авдіївки.

Наразі загарбники не мають на це спроможностей, заявив екскомандувач Сухопутних сил Сполучених Штатів Америки у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес, передає Silicon Curtain.

“Зараз говорять про нестачу боєприпасів у ЗСУ та втрати серед військових. Але й РФ має справжні проблеми зі своїм військом. Авдіївка впала п’ять тижнів тому, а росіяни не змогли з цього скористатися, бо не мають спроможності”, – заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пояснили, чому РФ стала менше використовувати “Калібри”

Перевага Росії в боєприпасах сприймається як належне.

“Йдеться про оголошувані співвідношення артилерійських снарядів росіян до України 5:1 чи 10:1. Можливо, це подекуди і так, але в армії РФ немає здатності експлуатувати це. Бо росіяни втратили дуже багато досвідчених офіцерів та сержантів”, – пояснив американський генерал.

На фронті ЗСУ просунулися на схід від Тернів, що на захід від Кремінної в Донецькій області.

Російські окупанти тим часом просунулися на захід від Авдіївки і на південний захід від Новомихайлівки, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У Луганській області Сили оборони нещодавно просунулися вперед біля Кремінної на тлі позиційних боїв, що тривали уздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кремінна 31 березня.

Позиційні бої там тривали: на північний схід від Куп’янська поблизу Синьківки; на захід від Кремінної поблизу Тернів; на південь від Кремінної поблизу Білогорівки.