fbpx

“Росія у відчаї. ЗСУ готові до контрнаступу” – що відбувається у Бахмуті та чому Кремль повернувся до ракетного терору

Головна Сторінка » “Росія у відчаї. ЗСУ готові до контрнаступу” – що відбувається у Бахмуті та чому Кремль повернувся до ракетного терору

Росія втрачає позиції у Бахмуті. Окупанти під тиском Збройних сил України були вимушені відійти з частини території міста. Противник переходить до оборони на тих ділянках фронту, де він раніше наступав. Росія витратила свої ресурси, які накопичувала з вересня минулого року. Саме тому знову повернулася до ракетного терору України. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий аналітик Іван Січень.

“Нас просять зберігати інформаційну тишу. Але зі стриманим оптимізмом можна сказати, що це починається контрнаступ Збройних сил України. Так може трохи зарано говорити, але такі тенденції є. Бо противника ми виснажили. Власник “Вагнера” вже каже, що треба відходити. Тому що можливості стримування у них закінчуються. Противник переходить до оборони на тих ділянках фронту, де він раніше наступав. Росія витратила свої ресурси, які накопичувала з вересня минулого року. І ніяких результатів не отримала”, говорить Січень.

Саме тому росіяни знову вдалися до масованих обстрілів, пояснює аналітик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Захід боїться контрнаступу України ” чи завадить це Збройним силам

“Можна провести паралелі між тим, що відбувається на сході і цими обстрілами. Коли наступ Росії захлинувся, вони знову почали залякувати мирне населення. Тому що весь наступ, який так довго планували, не вийшов і цілей вони не досягли. Зараз бачимо помсту за їх невдачі. Це просто відчай Кремля. Росіяни намагаються деморалізувати населення України та хоч якось примусити до переговорів. Але звичайно, на їхніх умовах. Вони сподіваються, що змусять так керівництво України відмовитися від контрнаступу. І також їх ідея знищити нашу цивільну інфраструктуру. Тому що ці удари не мають жодного військового значення. Так само було і на початку повномасштабної війни”, додає Січень.

На окремих ділянках Бахмута в Донецькій області ворога контратакували підрозділи Сил оборони. У зв’язку з цим окупанти залишили деякі позиції в місті. Водночас ситуація на Бахмутському напрямку “доволі складна”. Про це повідомив командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський.

Бахмутський напрямок залишається епіцентром бойових дій. Ворог збільшує активність важкої артилерії та кількість авіаційних ударів. Бої за Бахмут тривають.

Generated by Feedzy