Росія знову вдарила по Харкову

Home Новини звідусіль Росія знову вдарила по Харкову

Російські загарбники 6 квітня знову вдарили по Харкову.

Окупанти атакували житловий район міста. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

“Попередньо КАБ. Щодо постраждалих та руйнувань – інформація уточнюється”, – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові 300 тис. абонентів без світла: енергетики терміново звернулися до жителів

Голова ОВА Олег Синєгубов уточнив, що росіяни вдарили по Шевченківському району Харкова.

“За попередніми даними, одна людина загинула, ще одна отримала поранення. Є пошкодження цивільної інфраструктури, загоряння автомобіля. Триває огляд профільними службами”, – зазначив Синєгубов.

Росія вночі проти 6 квітня обстріляла Шевченківський район Харкова. Місто атакували дронами. Загинуло шестеро людей. Ще 11 поранено.

Пошкоджені щонайменше 9 багатоповерхівок, три гуртожитки, низка адміністративних будівель, крамниця, АЗС, СТО та авто.