Росіяни хочуть зробити сміттєзвалища на тимчасово окупованій території України

Головна Сторінка » Росіяни хочуть зробити сміттєзвалища на тимчасово окупованій території України

Російські окупанти хочуть перетворити тимчасово окуповані українські території на сміттєзвалище.

Туди планують вивозити відходи з території РФ. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росіяни спалювали на сміттєзвалищі тіла своїх солдатів” що пише світова преса

Зазначається, що уряд країни-агресорки опублікував постанову про субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки.

“Згідно з документом, Москва планує витратити 1,3 млрд рублів на обладнання сміттєвих звалищ на тимчасово окупованій території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Фактично, окупанти хочуть перетворити тимчасово окуповані українські території на сміттєзвалище для російського сміття”, пояснили в ЦНС.

Заявлені гроші нібито мають витратити на сміттєві контейнери та спецтехніку. Проте росіяни будуть використовувати техніку та обладнання, викрадені з українських комунальних підприємств на окупованих територіях. При цьому вищезгадані кошти будуть відмиті через підставні компанії, підконтрольні особисто главі уряду РФ Михайлу Мішустіну.

“Росіян не турбує питання цивільного населення на тимчасово окупованих територіях, і куди буде вивезено сміття. Ключове встигнути розікрасти кошти до моменту деокупації наших територій”, додали в Центрі спротиву.

У тимчасово захопленому Маріуполі окупанти влаштували роздачу гуманітарної допомоги у місці, куди навесні минулого року звозили тіла вбитих цивільних.

Пункт видачі організували біля супермаркету “Щирий Кум” на проспекті Свободи, повідомив у Telegram радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.