Росіяни обстріляли найбільшу в Європі дитячу лікарню – гендиректор “Охматдиту” звернувся із заявою

Дитяча лікарня “Охматдит” є найбільшою в Європі.

У цьому закладі щодня лікуються понад 600 дітей. Про це сказав генеральний директор лікарні “Охматдит” Володимир Жовнір, передає КМВА.

“Саме тут діти знаходять надію на здоров’я, надію на життя. Саме по цьому закладу сьогодні прилетіла російська ракета. Я вже втомився говорити, що Росія – це країна-терорист. Це додатковий доказ, що це країна, яка не може існувати як країна. Мені шкода, що так сталося, що загинули люди, що поранені діти, що вся українська спільнота зараз переживає за тих дітей, які залишилися без допомоги”, – наголосив він.

Жовнір додав, що українці мають дати відсіч агресору і мусять перемогти.

8 липня російські війська здійснили повітряну атаку різними видами ракет по Україні і столиці. Внаслідок ворожої атаки були руйнування і пошкодження цивільної інфраструктури у семи районах Києва.

У Шевченківському районі постраждала дитяча лікарня “Охмадит”, руйнування; у Голосіївському – пошкоджено будівлю дитячого садка і житлового будинку, горіли автомобілі; у Солом’янському районі було пошкоджено офісну будівлю; у Дніпровському – палали уламки у житловій забудові; в Дарницькому – пошкоджено приватний будинок; у Святошинському районі горіли уламки біля житлової будівлі; також виникла пожежа у приміщені одного з підприємств; у Деснянському районі було займання будинку.