Росіяни прослуховували розмови німецьких офіцерів щодо поставок Україні ракет Taurus

Головна Сторінка » Росіяни прослуховували розмови німецьких офіцерів щодо поставок Україні ракет Taurus

Німецьке Федеральне відомство військової контррозвідки (BAMAD) проводить перевірку можливого перехоплення росіянами розмови німецьких офіцерів Військово-повітряних сил, зокрема щодо потенційного розгортання в Україні ракет Taurus.

Про це повідомляє DPA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія Taurus спростувала заяву німецького депутата про дефіцит ракет для постачання Україні

Відповідне рішення прийнято після того, як російські пропагандистські ЗМІ розповсюдили повідомлення про нібито прослуховування розмови офіцерів Бундесверу. Військові начебто обговорювали питання передачі Україні Taurus, та застосування Силами оборони такого озброєння й потенційне завдання ударів по цілях окупантів, зокрема по Кримському мосту.

Після цього в Міністерстві закордонних справ РФ виступили із вимогою до німецького уряду роз’яснити ситуацію.

Своєю чергою, у розмові з журналістами, речник Міністерства оборони ФРН заявив, що BAMAD вжило “всіх необхідних заходів”.

Німеччина поки нібито не має можливості надати Україні далекобійні ракети Taurus.

Для цього потрібне нарощування виробництва. Про це заявив депутат Бундестагу від урядової Соціал-демократичної партії Німеччини, член комітету з питань оборони Йоганнес Арльт.

Taurus – сімейство німецько-шведських авіаційних крилатих ракет класу “повітря-поверхня” великої дальності. Ракета призначена для високоточних ударів та ураження високозахищених та заглиблених цілей. Дальність польоту таких ракет – щонайменше 500 км.