Росіяни проводять “м’ясні штурми” на лівому березі Дніпра. Втрати величезні – Гуменюк

Росіяни проводять “м’ясні штурми” на лівому березі Дніпра. Втрати величезні – Гуменюк

Російські окупанти продовжують безрезультатні “м’ясні штурми” на лівобережжі Дніпра.

Загарбники зазнають величезних втрат у живій силі штурмових груп, які досягають до 70% особового складу, розповіла начальниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Ворог не має передумов для створення додаткових ударних угруповань. Російське командування вимагає від своїх військ системних атак на українські позиції.

Росіяни уникають використання бронетехніки, намагаються прорвати оборону українських захисників, але без успіху. Бронетехніку окупанти не можуть активно застосувати через те, що не мають її так багато, зазначила вона.

“Ворог постійно формує штурмові групи, але їхні дії не приносять результату. Наші підрозділи продовжують роботу зі зміцнення позицій і, за можливості, зачищення території для розширення плацдарму”, – заявила Гуменюк.

Відмова від використання бронетехніки та високий рівень інформованості серед окупаційних військ про реальні втрати призводить до того, що навіть морська піхота, десантно-штурмові війська та берегова охорона відмовляються йти на штурми без підтримки бронетехніки, на яку встановлено “командирське ембарго”, прокоментувала начальниця пресцентру.

На фронті тривають позиційні бої в районі Авдіївки, під Роботиним та на лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна.

Російські загарбники намагаються просунутися під Бахмутом, а Сили оборони України минулої доби мали певний успіх на лівому березі Херсонської області, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).