fbpx

Росіяни риють окопи по всьому Криму: супутникові знімки

Головна Сторінка » Росіяни риють окопи по всьому Криму: супутникові знімки

Росіяни у тимчасово окупованому Криму готуються оборонятися. Окупанти там масово будують захисні споруди.

Про це свідчать свіжі супутникові знімки, повідомляють “Схеми”.

На знімках видно нові захисні укріплення, які російські військові побудували з початку 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибухи в Джанкої вплинули на кількість російських “Калібрів” у морі: у ЗСУ розповіли деталі

Так, загарбники облаштували подвійну лінію окопів в районі російського пункту пропуску “Армянськ” та біля Перекопського валу. За Чонгаром біля села Тургенєве також видно розгалужену систему фортифікацій з двох боків від траси Е-105 та біля озера Сиваш.

За Перекопським перешийком вглиб Кримського півострова створюються нові лінії оборони. Окопи зробили з двох боків траси Е-97 та біля села Філатівка.

“За селом Ішунь біля дороги у бік села Воронцівка замість лісосмуги тепер окопи. На пляжах біля Євпаторії вже прорито щонайменше 7 км окопів. Оборонними спорудами фактично відрізають Керченський півострів. Біля траси Е-97 за селом Батальне видно нові окопи та капоніри для техніки”, ‒ йдеться у повідомленні.

Поки Крим окупований, росіяни не можуть почуватися там у безпеці. Про це свідчать вибухи на військово-логістичних об’єктах, сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

У Красноперекопську працівники російської Федеральної служби безпеки проводять активні контррозвідувальні заходи. Під час них здійснюють принизливі процедури “фільтрації”: роздягання, допити з побиттям цивільного населення тощо. Про це повідомив Генштаб Збройних сил України.

Generated by Feedzy