Росіяни вдарили по центру Харкова: є постраждалі

Вдень 9 квітня російській війська вчергове обстріляли Харків.

Попередньо, було два прильоти по центральній частині міста. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов у Telegram.

“Два прильоти по центральній частині міста. Попередньо – КАБи. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється”, – написав міський голова.

За інформацією “Суспільного”, внаслідок вибухів щонайменше дві людини отримали поранення.

Президент Володимир Зеленський 8 квітня зібрав Ставку Верховного головнокомандувача.

Основне питання – Харків, захист міста від російських ударів і можливість зміцнити наші ППО і РЕБ на Харківщині.

Були доповіді військових щодо фізичного захисту обʼєктів енергетики і щодо результативності збиття дронів і ракет.