Росіяни заявили про захоплення села: що відповіли в ISW

Росіяни заявили про захоплення села: що відповіли в ISW

У Росії заявили про захоплення Новомихайлівки на захід і південний захід від Донецька.

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) не підтверджують цього.

20 і 21 квітня російські “воєнкори” стверджували, що підрозділи 155-ї російської морської піхотної бригади і “добровольчий загін” “Тигр” завершили “захоплення” Новомихайлівки. З’явилося відео, на якому росіяни нібито підняли прапор на західній околиці села. Але відомий російський блогер заявив, що війська загарбників ще не повністю захопили Новомихайлівку і їм ще потрібно просуватися на західну та південну околиці.

Інший мілблогер каже, що російські сили просунулися на захід вздовж ділянки дороги Солодке-Водяне. В ISW не бачать доказів просування росіян у цьому районі.

Генштаб ЗСУ зранку повідомляв, що на Новопавлівському напрямку Сили оборони стримують противника у районах Георгіївки, Новомихайлівки, Водяного та Урожайного Донецької області. Там ворог 23 рази намагався прорвати оборону наших військ.

Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що ворог зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас, захопленні Часового Яру і створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації.