Росіяни звозять на Запоріжжя “гарматне м’ясо” різних сортів – мер Мелітополя

Головна Сторінка » Росіяни звозять на Запоріжжя “гарматне м’ясо” різних сортів – мер Мелітополя

Росія збільшує кількість своїх військових в Запорізькій області.

У тимчасово захоплені райони ворог перекидає підкріплення. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в телемарафоні “Єдині новини” 21 лютого.

“Рашисти везуть на окуповані території нове “гарматне м’ясо” різних сортів: “вагнерівців”, “мобіків”. Поповнення в етнічні батальйони осетинів та дагестанців. Чи здатні вони на наступ? Краще знають Збройні сили України”, написав Федоров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка ситуація біля Бахмута і Кремінної: показали свіжі карти боїв

Він нагадав про нещодавній анонс окупантів щодо “захоплення” кількох нових населених пунктів Запоріжжя. Зокрема, йдеться про Кам’янське та Малі Щербаки.

“Але єдине, що окупантам вдалося взяти під час анонсованого нещодавно наступу на кілька населених пунктів на Запоріжжі чорні пакети зі своїми “200-ми”, додав Федоров.

12 січня стало відомо про плани окупантів захопити лівобережну частину Запорізької області. Росія може розпочати наступ на цій території Запоріжжя, повідомив заступник начальника Головного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов.

Попри спроби наступу в Запорізькій області, для ефективної можливості наступати російські окупанти не мають на цьому напрямку належних матеріальних і людських ресурсів, повідомила канадська розвідка.

Усі заяви Росії про те, що окупанти нібито досягли успіхів у Запорізькій області, є брехнею. На цьому напрямку вони не наступають, а обороняються. Росіяни вирішили відвернути увагу від своїх невдач під Бахмутом на Донеччині, тому намагаються говорити про якісь “перемоги”, повідомив американський Інститут вивчення війни.