fbpx

Розслідувачі підловили “слугу народу” на брехні щодо покупок дорогої нерухомості

Розслідувачі підловили “слугу народу” на брехні щодо покупок дорогої нерухомості

Журналісти Bihus.info з’ясували, що нардеп від “Слуги народу” Андрій Клочко збрехав, ніби його сестра допомогла матері купити дорогу нерухомість під час його депутатства. Насправді на сестру Клочка не зареєстровано жодного бізнесу – офіційно вона працює у стоматологічній клініці, де заробляє 9 тисяч гривень і ще 1,3 тис грн. у іншій клініці.

Також росзслідувачі не виявили бізнесу у чоловіка сестри, він працює в компанії, яка займається виробництвом алюмінієвих профілів. Офіційна зарплата на підприємстві становить 28 тис гривен.

Попри такі доходи сім’ї сестри, нардеп стверджує, що його сестра самотужки купили дві квартири в київському ЖК Рів’єра на суму близько 4 млн грн. Того ж дня мати Клочка теж купила дві квартири в цьому ЖК. Окрім того, у сестри знайшли квартиру в ЖК Баварія в Крюківщині Київської області, яка може коштувати близько 1 млн грн, і трикімнатну квартиру на Троєщині. Квартири з ремонтом у цьому будинку коштують близько 2,5 млн грн. Сума придбаних активів матері і сестри нардепа Клочка може досягати 20 млн грн