Рятувальна операція у Кривому Розі завершена

Рятувальна операція у Кривому Розі завершена

Ворожі сили продовжують використовувати тактику тероризування цивільного населення та інфраструктури українських міст. Однією з останніх мет їх атак став Кривий Ріг, де вечірня ракетна атака призвела до, як мінімум, трьох влучань, у тому числі по житлових будинках. В результаті агресії загинуло троє людей (дві жінки та один чоловік), близько 40 осіб отримали поранення, серед яких 10 дітей. У місцевих медичних закладах перебувають 17 дорослих та 9 дітей, деякі з них у тяжкому стані.

Рятувальні та комунальні служби активно працюють на місці події, локалізувавши пожежі та проводячи рятувальні операції, включно з евакуацією людей з-під завалів. Відбувається активна оцінка та усунення збитків, включно з поквартирним обходом постраждалих будинків.

Організовано допомогу потерпілим, включаючи місця для тимчасового розселення, будматеріали для відновлення пошкоджень, психологічну підтримку, а також матеріальну допомогу від міської влади. Пункти допомоги та обігріву відкриті в Довгинцівському та Металургійному районах для всіх, хто потребує підтримки та допомоги.