fbpx

Саакашвілі говорить про можливе вбивство в тюремній лікарні

Саакашвілі говорить про можливе вбивство в тюремній лікарні

Адвокат екс-президента Грузії Ніка Гаврамія виступив з заявою, в якій повідомив, що політика можуть вбити в тюремній лікарні.

Про це пише «Эхо Кавказа».

Проблеми з станом здоров’я в Саакашвілі викликані його тривалим голодуванням, через що когнсиліум лікарів вважає, що його треба лікувати в багатофункіональній клініці.

На такому ж лікуванні також наполягають адвокати екс-президента.

Міністерство юстиції Грузії, за даними ЗМІ, згодне на переведення Саакашвілі до лікарні Глданській в’язниці, що у Тбілісі.

“Переміщення у тюремну лікарню буде пов’язане з проблемами безпеки та, за нашою інформацією, ці проблеми будуть імітовані нинішньою владою країни. Буде так званий імітований бунт, який закінчиться ліквідацією Михайла Саакашвілі”, ㅡ цитує видання Гварамію.

За його словами, у Саакашвілі є ризик зупинки серця, тож йому потрібна лікарня, де є кардіологічна служба відповідного рівня.

На заяву надійшла відповідь від прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі.

“Це почерк Саакашвілі і чергова брудна провокація…Ми добре розуміємо причину, чому вони сіють паніку, нас чекає напружений тиждень, і ми почуємо від них багато брифінгів, що містять абсурдну паніку. Я хочу закликати населення до спокою, спокійно вислуховувати цю маячню. Звичайно, це абсолютно безпідставно”, ㅡ сказав Гарібашвілі.