fbpx

Саакашвілі в “критичному стані” – лікарі

Головна Сторінка » Саакашвілі в “критичному стані” – лікарі

Стан здоров’я голови експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі “критичний”.

Такого висновку після медогляду 16 листопада дійшла група лікарів під егідою омбудсмана Грузії Ніно Ломджарії, повідомляє “Інтерфакс”.

“Стан здоров’я Міхеіла Саакашвілі нині критичний за багатьма життєвими показниками, тому ми вважаємо, що тюремна лікарня не готова надати необхідне лікування пацієнту, який перебуває в такому критичному стані…”, сказав лікар Георгій Григолія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здоров’я Саакашвілі в небезпеці – Європейський суд з прав людини

“Оскільки Міхеіл Саакашвілі не припиняє голодування, з кожним днем ​​його стан погіршуватиметься. Ми рекомендуємо госпіталізувати його до багатопрофільної клініки, в якій йому можуть надати повноцінне лікування”, додав він.

Водночас Григолія зазначив, що Саакашвілі поки що не потрібна реанімація.

Міхеіла Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і в день затримання оголосив голодування.

Стан здоров’я Саакашвілі близький до надкритичного. Є загроза життю. Такого висновку дійшов особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе.

8 листопада затриманого без погодження з родичами й адвокатами перевели з в’язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані).