СБУ проводить перевірки в центрі Києва

СБУ проводить перевірки в центрі Києва

1 травня Служба безпеки України проводить безпекові заходи в центрі Києва з метою посилення контрдиверсійного захисту важливих державних об’єктів та місць масового скупчення людей.

Вони включають в себе огляди та можливу перевірку документів, повідомила пресслужба відомства.

“СБУ проводить безпекові заходи у центрі Києва у середу, 1 травня. При собі варто мати паспорт, можуть оглядати і транспорт. Планові контррозвідувальні заходи на території Шевченківського району Києва. Серед основних локацій – Софійська і Михайлівська площі та прилегла місцевість. Під час їхнього проведення можливі обмеження проходу та проїзду вулицями міста”, – йдеться у повідомленні.

Відпрацювання відбуваються спільно з Управлінням державної охорони, Національною поліцією, Військовою службою правопорядку ЗСУ та іншими підрозділами, залученими до оборони столиці.

Під час безпекових заходів силовики:

– ⁠проводять огляд території та окремих будівель і приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів;

– здійснюють перевірку громадян, які перебувають на території центральної частини міста.

У Києві 30 квітня у приміщенні ЦНАП Солом’янського району запрацював перший столичний центр рекрутингу української армії. Водночас уже сотні осіб, які звернулись до рекрутингових центрів, підписали контракти з військовими частинами або проходять підготовку в навчальних центрах, заявила заступниця міністра оборони Наталя Калмикова.