Сержант ЗСУ та зірка серіалу “Віталька” вперше зізнався, що став батьком

Актор Гарік Бірча, який служить у ЗСУ, на зйомках нового спецсезону “Ліги Сміху. Волонтерський десант 3”, вперше розповів, що у нього народилася донька.

Нині Бірча є головним сержантом окремого спеціального батальйону Berlingo. Нещодавня п’ятиденна відпустка захисника збіглася зі зйомками проєкту. Про це пише NV.

Бірча розповів, що під час короткої відпустки зміг побачитися зі своєю маленькою донькою. Своє особисте життя актор ретельно приховує. На зйомках Бірчу також помітили з обручкою на безіменному пальці.

Журналісти зазначили, що зі статусом холостяка Гарік Бірча попрощався.

“У мене є маленька донька. Два роки нещодавно виповнилося. Вона народилася перед повномасштабним вторгненням. Сподіваюся, буду довго молодим татусем”, – прокоментував Бірча в інтерв’ю програмі “Ближче до зірок”.

Український музикант Олег Скрипка зробив неоднозначну заяву щодо мобілізації.

За словами виконавця, запитувати в нього про це недоречно, адже він – баяніст. Про це музикант сказав в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

За словами артиста, подібні запитання ставлять із метою “мокнути” його. Мовляв, згодом його слова можуть не так інтерпретувати в мережі. Тому він вважає, що краще не висловлювати свою думку щодо цього.