fbpx

Ще один тиждень, коли Україна стала міцнішою ‒ Зеленський

Головна Сторінка » Ще один тиждень, коли Україна стала міцнішою ‒ Зеленський

Україна стала ще міцнішою, а Росія ‒ іще більш ізольованою та іще більш безнадійною.

Низка країн оголосили нову військову підтримку, а Європейський Союз передав 1,5 млрд макрофінансової допомоги. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє Gazeta.ua.

“Майже завершився ще один тиждень оборони, ще один тиждень, коли Україна стала міцнішою. І коли ворог став іще більш ізольованим, іще більш безнадійним”, сказав Зеленський.

Є нові пакети оборонної підтрики від США, Литви, Фінляндії, Німеччини, повідомив президент.

Шведський парламент затвердив 11-й пакет оборонної підтримки України.

“Є безпековий пакет і сильні домовленості з Японією іще раз хочу подякувати Премʼєр-міністру Кішіді за продуктивний візит”, сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шольц зробив заяву щодо підтримки України

Уряд Хорватії ухвалив програму щодо лікування і реабілітації наших поранених воїнів, повідомив президент.

Греція приєдналася до групи партнерів, що працюють над створенням спецтрибуналу.

“Рухаємось і в захисті історичної справедливості для українців: Ісландія визнала Голодомор геноцидом українського народу”, сказав Зеленський.

“Крок за кроком робимо все можливе і всюди, щоб російський реваншизм програв у кожному з елементів своєї агресії проти України та свободи народів загалом. Росія має програти на полі бою, в економіці, міжнародних відносинах, у своїх намаганнях підмінити історичну правду якимось своїми там імперськими міфами”, заявив президент.

Зеленський відзначив співпрацю України з Міжнародним кримінальним судом.

“Цей тиждень дав Україні угоду про відкриття офісу прокурора Міжнародного кримінального суду. Як на рівні нашої національної юстиції, так і на міжнародному рівні робимо все, щоб російські воєнні злочинці відповіли буквально за кожен удар по Україні, по наших людях”, сказав Зеленський.

Президент подякував воїнам.

“Дякую кожному нашому воїну, усім, хто зараз у бою, усім, хто захищає наші позиції, захищає наш кордон, за те, що Україна міцно проходить і цей тиждень. Від Бахмута до Херсонщини, від Авдіївки до Харківщини”, звернувся глава держави.

Generated by Feedzy