Отримуєте зарплату в “конверті” ? НБУ має прогноз на ваше майбутнє

Отримуєте зарплату в “конверті” ? НБУ має прогноз на ваше майбутнє

Громадяни, які вважають, що “конверти” з грошима – це символ щастя, можуть зіткнутися з неприємною реальністю у майбутньому. Здається, фінансова “невидимість” не є найкращим варіантом для забезпечення золотих років. Василь Фурман, член Ради Національного банку, не без іронії наголошує на тому, що ті, хто звик отримувати зарплату “не на папері”, в майбутньому можуть опинитися з “мізерними” пенсіями і масою фінансових обмежень.

“Мрієте про новеньку квартиру чи авто? Готуйтеся пояснювати, звідки гроші,” – говорить Фурман, мабуть, з ледве прихованою посмішкою. Якщо ви не зможете довести законність ваших заощаджень, то ваші мрії про власне житло чи авто залишаться лише мріями.

Фурман закликає вимагати від роботодавців “білу” зарплату, але не просто так, а з підкресленням важливості податків для держави. “Завдяки цим податкам ми утримуємо армію і фінансуємо нашу перемогу”, – каже він, нагадуючи про вагомість кожного внеску у спільну справу.

Також Фурман дає зрозуміти, що НБУ має на увазі боротьбу з тіньовою економікою, а не створення незручностей для чесних громадян. Втім, іронія ситуації полягає в тому, що заради майбутнього доведеться попрощатися з “конвертовими” звичками.