fbpx

Що РФ запропонувала Ірану за зброю: в ЦРУ сказали

Що РФ запропонувала Ірану за зброю: в ЦРУ сказали

Росія запропонувала допомогу Ірану з ракетною програмою в обмін на військову допомогу.

Це може свідчити про те, що альянс між Росією та Іраном швидко розвивається і це тривожний наратив. Про це 26 лютого повідомив директор ЦРУ Вільям Бернс, передає CNN.

“Зараз він рухається досить швидко в дуже небезпечному напрямку, в тому сенсі, що ми знаємо, що іранці вже надали росіянам сотні озброєних безпілотників, які вони використовують, щоб завдати болю українським мирним жителям. Ми знаємо, що вони забезпечили боєприпаси для артилерії та танків”, сказав Бернс.

Він повідомив, що ЦРУ також бачить ознаки того, що Росія пропонує допомогти іранцям у їхній ракетній програмі та принаймні розглядає можливість надання винищувачів Ірану в обмін на військову допомогу в їхньому вторгненні.

Бернс також описав свою розмову з директором Служби зовнішньої розвідки Росії Сергієм Наришкіним, та наголосив, що російський диктатор Володимир Путін “надто впевнений” у своїй здатності розтерзати Україну.

“Моя мета полягала не в тому, щоб говорити про переговори. Це те, що українцям потрібно буде обговорити з росіянами, коли вони вважатимуть за потрібне. Це було чітко пояснити Наришкіну і через нього президенту Путіну серйозні наслідки для Росії. Я думаю, що Наришкін зрозумів серйозність цього питання, і я думаю, що Путін також це зрозумів”, сказав Бернс.

Він назвав дискусію з Наришкіним “досить сумною”, але сказав, що він зрозумів деякі ключові моменти.

Зокрема, з боку Наришкіна було “дуже зухвале ставлення, почуття зухвалості та гордині, що відображало власну точку зору Путіна його власну віру сьогодні в те, що він може змусити час працювати на нього, що він вірить, що може перетерти українців, що він може виснажити наших європейських союзників, що політична втома зрештою прийде”.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що захід має на меті розвалити Російську Федерацію.

І якщо це трапиться, то вже не буде об’єднаного російського народу.

Російського народу, якщо Заходу вдасться розвалити Російську Федерацію і встановити контроль над її уламками, може не зберегтися будуть московити, уральці та інші, сказав Путін.

Generated by Feedzy