Що робити, коли оновили дані в ТЦК, а у військовому квитку немає позначки: пояснення Генштабу

Що робити, коли оновили дані в ТЦК, а у військовому квитку немає позначки: пояснення Генштабу

Працівники Територіальних центрів комплектування можуть з’ясувати чи оновлені дані військовозобов’язаного. Вони це зможуть зробити у власному реєстрі або в телефонному режимі з оператором ЄДРВ.

На такий крок працівники ТЦК можуть піти у разі, якщо військовозобов’язаний через електронний кабінет оновив свої дані, але не має при цьому позначки у військовому квитку, заявив представник Генерального штабу ЗСУ, полковник Юрій Глущенков, повідомляє Укрінформ.

“Оновлені дані через електронний кабінет потрапляють у єдиний державний реєстр. У разі зупинки такого громадянина на вулиці чи в іншому місці для перевірки його ВОД працівниками ТЦК, працівники мають змогу підключитися до реєстру або в телефонному режимі з’ясувати з оператором ЄДРВ щодо оновлення даних громадянина”, – пояснив представник Генштабу ЗСУ.

Інформацію щодо військовозобов’язаного представники ТЦК також можуть отримати і зі штрих-коду, який вклеєний у військових квитках, розповів Глущенков.

Упродовж останніх днів біля ТЦК та СП зросли черги з чоловіків, які хочуть оновити свої військово-облікові дані.

Але це не добровольці чи ті, хто отримав повістку, а переважно люди, які мають відстрочку від мобілізації або бронювання, заявив начальник служби звʼязків із громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Роман Істомін.