Що треба зробити у лютому, щоб привабити благополуччя в дім: п’ять справ

Очистити енергетику дому та залучити позитивні зміни у життя можна за допомогою кількох речей, які варто зробити в останній місяць зими.

В цей період варто винести з дому кілька предметів, пише pixelinform.

Старі та зламані предмети

Позбудьтеся старих і зламаних речей, які давно не використовуються за прямим призначенням. Згідно з забобонами, це створить простір для нових можливостей і залучить позитивну енергію.

Одяг, що не використовується

Лютий час перегляду гардеробу. Викиньте старі речі, які не використовуються, звільнивши місце для нової енергії. Згідно з народними прикметами, чистота в гардеробі сприяє легкості та свободі у житті.

Пластикові контейнери та упаковки

Пластикові контейнери та упаковки можуть накопичуватися, створюючи безлад у домі.

У лютому позбавтеся зайвих пластикових речей, звільняючи простір для свіжої енергії та нових можливостей. Наприклад, який сенс накопичувати велику кількість пакетів у своєму будинку?

Застарілі книги та документи

Оновлення полиці з книгами та порятунок від застарілих документів чудовий спосіб запросити нові ідеї та знання в життя. Згідно з народними прикметами, це створює сприятливе оточення для зростання та розвитку.

Також варто позбавлятися всіх старих квитанцій та схожих речей.

Непотрібні подарунки

Якщо є подарунки, які не приносять радість або не знаходять свого місця у домі, лютий чудовий час, щоб відпустити їх.

Згідно з забобонами, звільнення від марних речей призводить до того, що в життя приходять нові, цінніші подарунки.

Порядок у шафах допоможе заощадити час і зусилля під час одягання. Правильно складені чи розвішені речі додають простору гардеробним. І тоді питань “куди ж його все запихати”, просто не виникатиме.

Gazeta.ua зібрала поради, як навести порядок в шафі, щоб стало більше місця. Перш ніж починати складати речі в шафі, вийміть з неї все та переберіть. Непотрібного позбудьтеся.