Швидко схуднути до літа: п’ять продуктів для весняного раціону

Швидко схуднути до літа: п’ять продуктів для весняного раціону

Для тих, хто прагне зберегти здоров’я та схуднути навесні, Майкл Мослі, відомий дієтолог, рекомендує для New York Post п’ять ключових груп продуктів для включення в раціон.

Некрохмалисті овочі як броколі, шпинат, цвітна капуста, огірки та баклажани містять багато вітамінів, мінералів, і фітохімікатів. Вони сприяють зниженню холестерину, зменшують ризик діабету 2 типу та покращують травлення.

Оливкова олія слугує відмінною альтернативою маслу для заправки салатів чи соусів. Вона багата на олеїнову кислоту та поліфеноли, що мають протизапальні властивості, покращують здоров’я серця та знижують депресію.

Жирні молочні продукти, як грецький йогурт і молоко, забезпечують організм незамінними жирними кислотами, вітаміном B-12 та йодом. Вони сприяють покращенню когнітивних функцій та підтримці здоров’я кишечника.

Горіхи та насіння, включно з мигдалем, кеш’ю, фундуком та фісташками, є відмінним джерелом корисних жирів, білків, а також вітамінів та мінералів.

Нежирний білок, такий як риба, індичка, куряча грудка та тофу, допомагає контролювати вагу, знижує апетит, покращує м’язову масу та знижує ризик остеопорозу.

Додатково, варто звернути увагу на пастернак – коренеплід, багатий на клітковину, що сприяє довготривалому відчуттю ситості, що може допомогти в контролі апетиту та схудненні.