fbpx

Шольц категорично висловився про Путіна і переговори

Шольц категорично висловився про Путіна і переговори

Президент Росії Володимир Путін нині не готовий до переговорів про “справедливий мир” в Україні.

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц під час виступу в Бундестазі 1 березня, присвяченому війні в Україні, пише “Європейська правда”.

“Чи готовий взагалі Путін до переговорів про повернення цих принципів та справедливого миру? На цей момент ніщо не вказує на це”, вважає Шольц.

Путін радше покладається на загрозливі жести, такі як призупинення дії ядерного договору зі Сполученими Штатами Америки, додав він.

Колишній канцлер Німеччини Гельмут Шмідт говорив про принцип “збалансованої взаємності” з огляду на Гельсінський процес 1970 років. Але про це не може бути й мови, доки Путін загрожує існуванню України і водночас основам європейського світопорядку, зазначив канцлер.

“Не можна вести переговори з приставленою до скроні рушницею – хіба що про власну покору”, наголосив Шольц.

У лютому 2023 року під час тристоронньої зустрічі у Парижі президент Франції Еммануель Макрон та Олаф Шольц закликали президента Володимира Зеленського до мирних переговорів із Росією, за даними ЗМІ. Макрон нібито сказав Зеленському, що навіть такі смертельні вороги, як Франція і Німеччина, повинні були укласти мир після Другої світової війни.

Generated by Feedzy