Шольц знов не дає зброю Україні

Шольц знов не дає зброю Україні

Канцлер Німеччини, Олаф Шольц, знову в ролі головного героя драми “Чи віддам, чи не віддам?”, де головний приз – ракети Taurus для України.

Ви знаєте, це майже як у тих непередбачуваних серіалах, де ви ніколи не знаєте, що станеться в наступній серії, але все одно продовжуєте дивитися. Так от, Шольц знову танцює свій традиційний танець нерішучості, в якому крок вперед, два назад, стає національним хітом.

“Чи передамо ми ракети Taurus Україні?” – запитує Шольц, мабуть, своє відображення у дзеркалі. “О, давайте почекаємо на належний час і відповідну нагоду”, – відповідає він собі, використовуючи фразу, яка є настільки розмитою, що могла б стати відмінним описом для загадкового рецепту з старовинної кулінарної книги.

Але чекайте, є ще краще: представниця уряду Крістіне Гоффман, імовірно намагаючись зберегти інтригу, сказала, що Шольц оголосить своє рішення “у належний час і за відповідної нагоди”. Ах, яка загадка! Можливо, вони чекають на затемнення Сонця чи прибуття комети, щоб зробити це історичне оголошення?

Олаф Шольц, знову виблискуючи своєю відданістю культурі вагань, нагадує нам, що політика – це мистецтво красиво формульованих відмазок. Але не хвилюйтеся, дорогі глядачі, у цієї історії обов’язково буде продовження. І хто знає, можливо, “належний час і відповідна нагода” настануть раніше, ніж ми дійдемо до фіналу цього безкінечного серіалу.