fbpx

Шукали комірників і охоронців

Головна Сторінка » Шукали комірників і охоронців

Із 1 грудня 2021 року мінімальна зарплата в Україні становить 6,5 тис. грн. Наступне підвищення заплановане на жовтень 2022-го до 6,7 тис.

8 січня набувають чинності зміни до закону “Про рекламу” щодо протидії дискримінації. У вакансіях забороняється вказувати бажаний вік і стать працівника, за винятком специфічної роботи. Не можна вимагати від працівників розголошувати відомості про особисте життя, політичні погляди, ставлення до релігії. Шукатиме порушення Державна служба України з питань праці. За недотримання закону з роботодавців стягуватимуть до 65 тис. грн штрафу 10 мінімальних зарплат.

2021 року роботодавці найбільше шукали вантажників, комірників, менеджерів із продажу, продавців-консультантів і охоронців, розповідає 38-річна Олена Кірільєвніна з кадрового порталу “Джубл”. Найчастіше запрошували працівників на підприємства з гуртової та роздрібної торгівлі, виробництва, логістики, транспорт. У торгівлі цьогоріч середня зарплата становила 15 тисяч гривень, 2020-го була 13,5 тисячі. На виробництві середні заробітки залишаються стабільними протягом двох років 18 тисяч гривень. У транспорті й логістиці заробляють 20 тисяч. Середню зарплату в цих галузях підвищили на 2 тисячі. Найбільше вакансій пропонують у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Запоріжжі. Кількість пропозицій про віддалену роботу зросла на 17 відсотків.