Шишова вбили цинічно та умисно, – член Координаційної ради опозиції Білорусі Мацкевич

Шишова вбили цинічно та умисно, – член Координаційної ради опозиції Білорусі Мацкевич

Член Координаційної ради білоруської опозиції Валерій Мацкевич вважає, що смерть Віталія Шишова, є показовим і навмисним вбивством. За словами Мацкевича, у Шишова зламаний ніс і він пручався.

Голова громадської організації “Білоруський дім” Віталій Шишов загинув в результаті навмисного вбивства. Таку впевненість в ефірі програми “Сьогодні День” на каналі “Україна 24” висловив член Координаційної ради білоруської опозиції Валерій Мацкевич. Мацкевич відмовився говорити про родичів Шишова в Білорусі, мотивуючи це тим, що білоруські силовики використовують рідних і близьких для тиску на опозиціонерів.

“На мій погляд, це вбивство, навмисне вбивство, цинічне вбивство. Про це говорить ряд чинників, його стан, зламаний ніс, ймовірно, він пручався. Я впевнений, що це вбивство з двома цілями: залякати білорусів, що очевидно не вдасться, і якимось чином вплинути на ефективність роботи діаспори, що, я також впевнений, не вдасться, оскільки це тільки згуртовує і налаштовує на подальший опір”, – сказав Мацкевич.