Сі Цзіньпін готує силовиків до “бурхливих часів”

Сі Цзіньпін готує силовиків до “бурхливих часів”

Президент Китаю Сі Цзіньпін закликав керівників силового блоку країни розглянути “найгірші сценарії” та підготуватися до “бурхливих часів”.

Він наполягає на модернізації системи внутрішньої безпеки, щоб вона була ефективною “в реальних бойових ситуаціях”. Про це повідомляє CNN.

“Складність і труднощі питань національної безпеки, з якими ми стикаємося, значно зросли. Ми повинні дотримуватися прагматичного мислення і розглядати найгірші сценарії. Ми повинні бути готові пройти через великі випробування, зіткнутися з бурхливими часами”, – сказав Сі Цзіньпін під час засідання Комісії з національної безпеки.

Комісію з національної безпеки заснував сам Сі Цзіньпін у 2013 році.

Раніше Сі Цзіньпін заявив, що США втручаються в справи Тайваню. І застеріг президента країни Джо Байдена від “гри з вогнем”. Якщо Тайвань проголосить незалежність, КНР без вагань почне війну, заявляв міністр оборони Китаю.

У березні президент Китаю офіційно оголосив про підготовку до війни. На щорічному засіданні парламенту КНР та його вищого політичного дорадчого органу в березні Сі розкрив тему готовності до війни у чотирьох окремих промовах, писало американське видання.

Китай вважає Тайвань провінцією, що відкололася, й прагне неодмінно її повернути. Проте багато тайванців хочуть мати окрему державу. Суперечка робить ситуацію в регіоні напруженою. Існує загроза конфлікту, у якому можуть взяти участь і Сполучені Штати Америки.