Сійярто прибув до Закарпаття

Сійярто прибув до Закарпаття

Угорці знову в ділі! Знаючи їхню вправність у балансуванні між Сходом та Заходом, не дивно, що вони знову намагаються витягнути максимум користі з ситуації в Україні. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто прибуває до Закарпаття, начебто для переговорів з Дмитром Кулебою, але хто знає, що насправді крутиться в його голові?

Це схоже на черговий епізод дипломатичного серіалу “Угорщина: майстри дволикості”. З одного боку, вони демонструють відданість європейським цінностям, а з іншого – фліртують з Кремлем за закритими дверима. Чи не намагаються вони використовувати ситуацію в Україні як зручний привід для вибивання собі якихось привілеїв у Європі, та ще й заробити на відносинах з Путіним?

Говорять про необхідність спрощення бюрократичних процедур для переміщення військ та обладнання, але чи не є це просто красивими словами для прикриття своїх корисливих намірів? Цікаво, як вони збираються це все балансувати, не втративши обличчя перед обома сторонами.

Та найбільше вражає, як Угорщина використовує свою геополітичну позицію, намагаючись виграти з будь-якої міжнародної ситуації. Але чи не грають вони занадто високо, ризикуючи опинитися між двох вогнів? Час покаже, наскільки вдалою виявиться ця стратегія, але одне можна сказати напевно – угорці точно знають, як зробити політику цікавою.