fbpx

Складно ходити й говорити: здоров’я Саакашвілі різко погіршилося

Головна Сторінка » Складно ходити й говорити: здоров’я Саакашвілі різко погіршилося

Стан здоров’я експрезидента Грузії, голови Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі, який голодує в Руставській в’язниці, погіршився.

Про це заявив його особистий лікар Ніколоз Кипшидзе, пише “Дзеркало тижня”.

“Ситуація ускладнилася після того, як два-три дні тому я оглянув Міхеїла Саакашвілі. Він пив соки та дійсно розмішував в чай ложку меду… Після того, як він дізнався з телевізора, що нібито з’їв в камері майже 8 кілограмів меду, взагалі від нього відмовився. Це позначилося, і ситуація дуже близька до критичної”, – розповів лікар журналістам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У нього немає грошей, який там мед” – лікар Саакашвілі про припинення голодування політика

Додав, що у Саакашвілі захворювання крові таласемія.

“Я ніколи раніше не говорив про це, але він сьогодні дав мені на це дозвіл. Це не смертельне захворювання, але є якісь ліміти, і один з лімітів – голод. Під час цієї хвороби не можна голодувати. Він знав про цю хворобу ще з дитинства, але діагноз йому поставили у Вашингтоні під час одного з його візитів”, – сказав Кипшидзе.

Зараз Саакашвілі складно ходити і говорити, додав лікар.

Міхеіла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і в день затримання оголосив голодування.

За вісім днів голодування Саакашвілі схуд на 12 кг, заявив його адвокат Бека Басилая.

Саакашвілі не був на батьківщині останні вісім років. Його заочно засудили до шести років ув’язнення, визнавши винним в організації нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Ґелашвілі. І оголосили в розшук. Також Саакашвілі є підозрюваним в інших кримінальних справах.