Найкращі сюжетні комп’ютерні ігри, які варто пройти у 2024 році

Найкращі сюжетні комп’ютерні ігри, які варто пройти у 2024 році

Ігри із захопливим сюжетом – подібно до читання хорошої книжки або перегляду чудового фільму – змушують аудиторію переживати за вигаданих персонажів і разом з ним проживати комплексні, кінематографічні та емоційно наповнені історії.

Як будь-який інший вид мистецтва, орієнтований на розповідь, відеоігри представлені в найрізноманітнішому діапазоні жанрів. Редакція Rolling Stone зібрала дев’ять найкращих сюжетних ігор, які варто пройти у 2024 році.

Для фанатів стелсу

A Plague Tale: Requiem. Похмура історія про брата з сестрою, які намагаються вижити під час чуми, і яким часом доводиться робити погані речі.

Для фанатів екшену

Horizon Forbidden West. Історія оповідає про Елою, молоду мисливицю. Разом зі своєю групою вона вирушає на так званий “Заборонений захід”, щоб врятувати світ від катастрофи в пригоді у відкритому світі.

Для фанатів вестерну

Red Dead Redemption II. Ви граєте за Артура Моргана, члена банди Ван дер Лінде, який змушений боротися за виживання в непростих реаліях кінця 19 століття.

Для фанатів Sci Fi

Cyberpunk 2077.Екшен-антиутопія, дія якого відбувається в мегаполісі далекого майбутнього. Ви граєте за “Ві”, найманця, який примудрився вплутатися в конфлікт мегакорпорацій, вкрасти цінний чіп і впровадити в голову особистість рок-зірки Джонні Сільверхенда (змодельованого й озвученого Кіану Рівзом).

Для фанатів фільмів жахів

Дилогія Alan Wake. Трилер у дусі фільмів Девіда Лінча і “Справжнього детектива”, що розповідає про письменника, який опинився в пастці альтернативного виміру і буквально переписує світ, щоб вирватися на свободу.

Для фанатів пост-апокаліпсису

Дилогія The Last of Us. Історіюв грі розказано настільки вміло, що вона лягла в основу успішного серіалу, який отримав вісім премій “Еммі”. Світ гри наповнений зомбі-подібними істотами, а доля людства пов’язана з маленькою дівчинкою на ім’я Еллі та контрабандистом Джоелом.

Для фанатів пошуку скарбів

Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Пригодницька гра в найкращих традиціях “Індіани Джонса” відправить вас у пригоду джунглями, горами і старовинними будівлями в пошуках головного призу – удачі.

Для фанатів RPG

Baldur’s Gate 3. У цій фентезійній грі представлена величезна кількість квестів і побічних пригод. Тут є місце і для детективних розслідувань, і для боїв із драконом, і для романтичних стосунків. Але що найголовніше, у грі відчувається дух великої пригоди.

Для всіх гравців

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Чудовий приклад того, що подорож важливіша за пункт призначення, тому насолоджуйтеся кожною її секундою.

У Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії The Game Awards 2023.

Найкращою грою року визнали Baldurʼs Gate 3 від Larian Studios. Переможця також оголошено на сайті премії.

Окрім головної номінації Baldurʼs Gate 3 забрала найбільшу кількість нагород серед усіх номінантів, здобувши перемогу в категоріях “Найкраща підтримка спільноти”, “Найкраща рольова відеогра”, “Найкращий мультиплеєр”, “Найкраща акторська гра” (Ніл Ньюбон у ролі Астаріона) та “Голос гравців”.