fbpx

СМА1 три літери, які руйнують життя Даночки

СМА1 три літери, які руйнують життя Даночки

Страшний діагноз руйнує життя Прадунець Дани Василівни з смт. Клевань Рівненської області.

Дитині діагностовано спінальну м’язову атрофію 1 типу (СМА1).

Ми батьки невиліковно хворої дитини! Нам терміново потрібна ваша допомога, адже час – це найважливіше для Даночки! СМА 1 – спінально м’язова атрофія – страшна хвороба, яка щодня забирає сили, надію та життя … М’язи нашої донечки – гинуть, а не розвиваються. Донедавна такі діти, як наша, були приречені повільно відходити в муках. Сьогодні медицина дає шанс – жахливо дорога терапія може зупинити цей зловісний приплив хвороби. 

Ми стикаємося з найбільшим викликом, який може прийняти один з батьків. Ми повинні випередити час, який мине, отримати неймовірну суму грошей і дати шанс нашій дитині. Зараз або ніколи…

Наша сім’я – звичайна родина: мама Ірина, тато Василь, старша донечка Марина та маленька Дануся. До появи Дани я працювала оператором на АЗС, чоловік – водій.

Даночка з’явилась на світ у січні 2021 року, і щастю нашої родини не було меж. Протягом двох місяців життя нашої крихітки ми занепокоїлись через її здоров’я, адже вона не міцнішала, а навпаки – тіло все менше слухалось її. Спроби покращити ситуацію курсами реабілітації не давали результатів. На плановому огляді в педіатра у квітні нам вперше повідомили про підозру на СМА. Ця інформація прозвучала, як грім серед ясного неба. Здавалося, що це не так, так не може бути з нами, все ж добре. Ми до останнього надіялися і вірили, що це страшна помилка, але ні… 22.06.2021 р. нам поставили точний діагноз – СМА 1 типу. Ніхто навіть не міг подумати, що така страшна хвороба притаїлася в тілі нашої донечки.

Для порятунку життя Прадунець Дани Василівни відкрито терміновий збір коштів за посиланням https://dopomagayu.org.ua/pradunets-dana.