Союзник Росії випробував ракети, якими може атакувати бази США

Головна Сторінка » Союзник Росії випробував ракети, якими може атакувати бази США

Північна Корея випробувала нові твердопаливні двигуни для нового типу міжконтинентальних балістичних ракет середньої дальності.

Успішні випробування пройшли у суботу та вівторок, щоб оцінити їх технічні характеристики, повідомляє північнокорейське державне інформагентство KCNA.

“Перші наземні реактивні випробування двигунів першого та другого ступенів пройшли дуже успішно і ще раз підтвердили надійність і стабільність створених північнокорейських технологій проєктування та виробництва твердопаливних двигунів великої тяги”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Південна Корея заявила про причетність КНДР до вторгнення РФ в Україну

Ці випробування можуть прискорити розробку Пхеньяном МБР нового типу. Раніше вони використовували рідке паливо, через що характеристики ракет були значно гіршими. Ракети на твердому паливі швидше запускаються, і момент пуску важче виявити порівняно з рідкопаливними.

Повідомляють, що нова ракета здатна пролетіти близько 4 тис. км. Це може дозволити КНДР атакувати військові бази США на острові Гуам.

У Південній Кореї припускають, що після успішного випробування двигунів першого та другого ступенів Північна Корея може влаштувати випробувальний пуск твердопаливної МБР у День ракетної промисловості 18 листопада. Торік цього дня провели перше випробування нової МБР Hwasong-17.

Також у Сеулі підозрюють, що Пхеньян, після двох попередніх невдалих запусків військового супутника-шпигуна у травні та серпні, готується до третьої спроби. Йому у цьому допоможе Росія.

КНДР надала Росії понад 1 млн артилерійських снарядів для використання у війні проти України.

На закритому брифінгу з південнокорейськими законодавцями в середу Національна служба розвідки заявила, що з серпня було відправлено близько 10 партій озброєння з Північної Кореї до Росії. Про це журналістам заявив Ю Санг-Бам, член керівної Партії влади народу, який входить до парламентського комітету з питань розвідки.