Спеціальна комісія закінчила перевірку всіх укриттів Києва: результати невтішні

Спеціальна комісія закінчила перевірку всіх укриттів Києва: результати невтішні

У суботу, 10 червня, спеціальна комісія закінчила перевірку всіх 4655 укриттів Києва.

Лише 15% з них придатні без зауважень. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін у Telegram.

“Прийняв звіт роботи комісії по перевірці укриттів Києва за вчорашній день. Станом на 8:00 ранку сьогоднішнього дня, перевірено усі 4655 укриттів Києва. Результати невтішні”, написав він.

За результатами ревізії встановлено, що вільнодоступними в столиці є менше ніж половина укриттів лише 44%.

Доступ ще до 21% забезпечується протягом п’яти хвилин зазвичай черговими, які відкривають укриття після оголошення тривоги.

За словами Камишіна, тільки 15% придатні без суттєвих зауважень. Ще 50% технічно придатні, але їх треба приводити в порядок.

На вихідних комісія працюватиме над зведенням даних і підготовкою звіту.

У Києві 2 червня відбулося засідання столичної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники обговорили питання координації дій всіх служб щодо забезпечення роботи і доступу до укриттів у столиці. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, рішення про цілодобовий доступ до всіх укриттів ‒ обовʼязкове до виконання всіма установами і закладами. За цим слідкуватимуть відповідні служби. До контролю за доступом також долучать громадськість.