fbpx

Спецпризначенці ГУР літають на американському гелікоптері, поставки якого не оголошували: фото

Головна Сторінка » Спецпризначенці ГУР літають на американському гелікоптері, поставки якого не оголошували: фото

Авіація воєнної розвідки України повернулася з бойового завдання в найгарячіших ділянках фронту.

Спецпризначенцям допомагав американський гелікоптер UH-60 Black Hawk. У пресслужбі ГУР опублікували дві світлини спецпризначенців на тлі цього багатоцільового гелікоптера.

Тож, на озброєнні нашої розвідки принаймні один такий “Чорний яструб”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ зібрала біля кордону України 750 одиниць авіації: у ГУР сказали, чого очікувати

“Щойно пілоти-розвідники повернулися після виконання чергового бойового завдання. Бойові гелікоптери значно збільшують можливості спеціальних підрозділів Головного управління розвідки України та ефективність виконання спеціальних операцій”, йдеться в повідомленні.

Профільні пабліки та експерти підтвердили, що за спинами воїнів ГУР саме “Чорний яструб”. Раніше офіційно жодна з країн, яка має на озброєнні UH-60 Black Hawk, не оголошувала про їхню передачу Україні.

UH-60 Black Hawk американський багатоцільовий гелікоптер розробки та виробництва компанії Sikorsky. Головними завданнями “Чорного яструба” є перевезення особового складу, евакуація поранених та різноманітних військових вантажів як усередині, так і на зовнішніх підвісках.

У Росії готуються до масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів очної форми навчання.

Режим активно нарощує можливості для її забезпечення. Про це повідомило Головне управління воєнної розвідки у Facebook 21 лютого.

За даними ГУР, у Росії вже створюють “дільниці оповіщення”. Вони допомагатимуть військкоматам вручати повістки студентам очної форми навчання.

Generated by Feedzy