Справа про виїзд за кордон: ДБР вручило Дубінському протокол

Головна Сторінка » Справа про виїзд за кордон: ДБР вручило Дубінському протокол

Позафракційному народному депутату Олександру Дубінському вручили протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Про це у середу повідомило Державне бюро розслідувань.

За даними слідства, у серпні і жовтні нардеп звернувся з власних інтересів до Міністерства охорони здоров’я і ДБР.

У своїх зверненнях Дубінський цікавився видачею йому дозволу на виїзд за кордон. Це – предмет кримінальної справи, де він фігурує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арешт Коломойського: суд виніс нове рішення

“Отримані докази стали достатніми для складання НАЗК протоколу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією”, – сказали у відомстві.

Минулого понеділка Печерський районний суд міста Києва призначив Дубінському цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета.

1 листопада ДБР спільно зі Службою безпеки України провели обшуки за фактом незаконного переправлення громадянина за кордон.

За даними слідства, Дубінський використовував підконтрольну громадську організацію, щоб через неї вносити “потрібних людей” у систему “Шлях” нібито як волонтерів.

Олександр Дубінський потрапив до Верховної Ради на виборах 2019 року по округу на Київщині, висувався від партії “Слуга народу”. Два роки тому його виключили з фракції.