fbpx

США хочуть миру в Україні

США хочуть миру в Україні

США прагнуть до сталого миру в Україні.

Але не хочуть, щоб у Росії була можливість перепочити, перегрупуватись і знову атакувати Україну за рік чи декілька років. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, передає Радіо Свобода.

Він заявив, що російський диктатор Володимир Путін не поважає територіальну цілісність України, а лише хоче “включити її у склад Російської імперії”.

“Незалежність, суверенітет України чітко визнані, вони нікуди не зникнуть, українці нікуди не зникнуть. Але, звісно, те, як це вирішиться, це важливо. Ми відчайдушно хочемо миру. Хоча українці хочуть його більше, ніж будь-хто. Зрештою, саме вони страждають від цієї агресії щодня, вони хочуть тривалого і стійкого миру, що відображає базові принципи міжнародної системи й Статуту ООН”, наголосив держсекретар.

Однак наразі Блінкен не бачить жодних ознак того, що РФ готова до змістовної дипломатії для закінчення війни.

22 лютого на мітингу у Москві російський диктатор Володимир Путін озвучив чергові імперські амбіції. Він заявив, що зараз “точиться битва за історичні рубежі Росії”.

Прилеглі до Росії території він назвав “російською історичною землею”, коли оголосив про повномасштабне вторгнення Росії до України у 2022 році.

Він вкотре звинуватив Захід у війні, яку Росія веде проти України, і пообіцяв продовжувати бойові дії.

Generated by Feedzy