США можуть дати Україні касетні боєприпаси більшої дальності – ЗМІ

Головна Сторінка » США можуть дати Україні касетні боєприпаси більшої дальності – ЗМІ

Війна в Україні може продовжитися й у наступних роках, тому США розглядають можливість передачі Україні касетних боєприпасів для реактивної артилерії з більшою дальністю ураження.

Вони можуть вражати глибше, ніж артилерійські версії, які Україна отримала минулого місяця. Про це йдеться у статті The Washington Post.

США також працюють над плануванням української “сили майбутнього” для протистояння російській агресії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Один касетний боєприпас прирівнюється до десяти звичайних” які можливості ЗСУ дає нова зброя

“F-16, які почнуть надходити через кілька місяців, будуть частиною цього, але офіційні особи США працюють з союзниками над багатьма іншими системами озброєння і навчанням”, – йдеться у матеріалі.

Україна та союзники виступають за передачу ракет великої дальності ATACMS, які могли б діставати до глибоких тилів Росії. Але Пентагон виступає проти. В основному тому, що у США може виявитись недостатньо ATACMS. Вони хочуть зберегти ракети на випадок можливого конфлікту з Китаєм.

Україна вже отримала касетні боєприпаси від США. Про це сказав командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.

Міністр оборони США Ллойд Остін пояснив, що Україна зобов’язалася використовувати ці боєприпаси лише у “належних місцях”. Касетні снаряди не будуть використовувати у населених пунктах.