США очікують від Києва ретельного розслідування убивства білоруса Шишова. Кулеба пообіцяв, що Україна зробить все можливе

США очікують від Києва ретельного розслідування убивства білоруса Шишова. Кулеба пообіцяв, що Україна зробить все можливе

США сподіваються, що Україна проведе повне та ретельне розслідування убивства у Києві голови «Білоруського Дому в Україні» Віталія ШишоваУ Києві знайшли мертвим голову «Білоруського Дому в Україні» Віталія Шишова. Він зник напередодні. Україна своєю чергою запевнила, що зробить все можливе.

Про це йдеться у заяві американського посольства у Києві від 3 серпня, коли Шишова знайшли мертвим. Позицію України озвучив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Сполучені Штати глибоко засмучені смертю білоруського активіста Віталія Шишова у Києві, і ми висловлюємо глибокі співчуття його близьким. Його смерть сталася на тлі неприйнятної білоруської розправи з громадянським суспільством, і ми сподіваємося на повне та ретельне розслідування українською владою і встановлення причин та обставин”, — зазначили у посольстві.

Водночас міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна зробить все можливе для розслідування цієї справи: “важливо виявити всю правду про його трагічну смерть”.