США стануть арсеналом вакцин проти COVID-19 для всього світу, – Байден

США стануть арсеналом вакцин проти COVID-19 для всього світу, – Байден

Президент США Джо Байден оголосив про другий елемент американської стратегії щодо боротьби із пандемією коронавірусу. Для цього США готові стати арсеналом вакцин проти COVID-19, аби якомога швидше щепити максимальну кількість людей планети.

Про це повідомили на сайті Білого дому.

На сьогодні США передали та відправили понад 110 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу в понад 60 країн світу. До цього, місяць тому, президент Байден обіцяв, що США пожертвують щонайменше 80 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу.

Більшість вакцин країни отримують від США в рамках всесвітньої ініціативи COVAX.

В кінці серпня США розпочнуть передачу 500 мільйонів доз вакцин Pfizer, які отримають 100 країн.

“Наші цілі – збільшити глобальне охоплення вакцинацією проти COVID-19, підготуватися до різких коливань та звернути увагу на вакцинацію медичних працівників й інших груп ризику, а також – допомогти нашим сусідам та іншим країнам, які не мають можливості забезпечити населення якісними вакцинами. Наша мета – рятувати життя”, – сказано в повідомленні Білого дому.

До слова, Україна, за даними адміністрації Байдена, отримала 2 мільйони доз вакцин проти коронавірусу.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що до кінця року Україна отримає понад 47 млн доз вакцини від різних виробників. За його словами, коштом державного бюджету буде привезено 20 млн доз вакцини від компанії Pfizer.