fbpx

Стала відома доля хірурга, що випалив свої ініціали на печінці двох пацієнтів

Стала відома доля хірурга, що випалив свої ініціали на печінці двох пацієнтів

Служба трибуналу для лікарів, що практикують, (MPTS) кваліфікувала його дії як професійну зарозумілість і видалила ім’я злочинця з медичного реєстру

57-річний хірург-консультант Саймон Бремхолл з невеликого села Таррінгтон, що знаходиться в Герефордширі (Англія), у грудні 2017 року в Королівському суді Бірмінгема визнав два звинувачення в тому, що використав аргоновий промінь для таврування на печінці двох пацієнтів, коли працював хірургом по трансплантації печінки у міській лікарні Королеви Єлизавети.

На слуханнях 2018 року щодо винесення вироку Бремхоллу вироку було відзначено, що одна з жертв у результаті таврування зазнала серйозної психологічної шкоди. А інша хоч і була за лікарняними записами, «не хотіла вступати в контакт» із поліцією.

Обвинувачений заявив, що таврував органи з метою зняти напругу після проведених складних та тривалих операцій з пересадки органів у 2013 році.

“Фізичне насильство над двома вразливими пацієнтами, які перебувають у несвідомому стані в клінічних умовах, один з яких зазнав значної та тривалої емоційної шкоди, серйозно підриває довіру пацієнтів та суспільства до медичної професії. А також неминуче завдає поганої слави професії в цілому”, – сказано на закінчення Служби трибуналу лікарів-практиків, цитує сайт Dailymail.

Судді відхилили прохання Бремхолла, в якому він виправдовував свій вчинок високою емоційною перенапругою. На думку представників правопорядку, такі дії викликані надмірною професійною зарозумілістю, і ім’я порушника має бути видалене з медичного реєстру. Також Саймон Бремхолл присуджено штраф на 100 000 фунтів стерлінгів.