fbpx

Столтенберг та Блінкен провели переговори щодо ситуації навколо України

Столтенберг та Блінкен провели переговори щодо ситуації навколо України

Ситуація, пов’язана із зосередженням російських військ біля кордону з Україною, стала одним із головних питань спілкування держсекретаря США Ентоні Блінкена й генсека НАТО Єнса Столтенберга напередодні міністерської зустрічі членів Альянсу в Ризі.
Про це офіційно повідомили в Державному департаменті США.

“Державний секретар Ентоні Блінкен спілкувався сьогодні з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, щоби обговорити порядок денний засідання міністрів закордонних справ НАТО з 30 листопада по 1 грудня, а також повідомлення про незвичайну військову активність Росії поблизу України», – зазначили в Держдепі.

У відомстві також підкреслили, що держсекретар Блінкен з нетерпінням очікує участі в міністерській зустрічі, яка відбудеться в Ризі, а також обговорення усього спектру питань, які стоять перед Північноатлантичним альянсом.

Як повідомляв Укрінформ, адміністрація США впродовж останніх днів неодноразово висловлювала серйозне занепокоєння у зв’язку із зосередженням російських військ біля кордону з Україною. При цьому Вашингтон наголошував, що проводять інтенсивні консультації з Києвом, російською стороною, а також союзниками та партнерами в регіоні.